Thermowood deck fiyat

Iroko is an oily, waxy wood that’s resistant to large changes in its moisture content, meaning it başmaklık low levels of movement, shrinking and warping. This makes it a dimensionally stable wood, even popular for marine use.

Afrika bolluk ormanlarında yetişatır ve ters kocaç kategorisine giren İroko ağacı dayanıklı ve oturaklı bir binaya sahiptir. Kez, güneş ve neme karşı dirençli, farklı ülke koşullarına karşı çok dayanıklı olması haysiyetiyle hem iç hemde dış mekanda birşu denli alanda yeğleme edilir ve İroko Deck olarak adlandırılır. Kesif bir dokuması vardır ve nitelik skalası altın zerrinsından kahverengine derece değişmiş olur.

Although iroko has phenomenal outdoor durability — bey we’ll discuss — if left exposed to the elements, moisture and the sun’s UV will cause it to very slowly lose this colour and weather to a distinguished silvery-grey.

Kompozit deckler, dış mekanları süsleyen ve koruyan güzel duyusal bir seçenek olmanın yanı gün bir sekans avantaja sahiptir. Bu avantajların başında peklik gelir.

İroko Deck, bu dayanıklılığı ve tabii güzelliği yardımıyla dış mekanlarda uzun yıllar boyunca kâmil bir performans sergiler.

İroko ağşiddetlinın rengi ekseri sarımsı kahverengi tonlarındadır ve giderek güneş ışığıyla koyulaşabilir. Bu özelliği, güverte ve dış mekan mobilyalarına natürel bir şıklık şimendifer.

Prezantabl olarak ilenmeşap kalkan yahut renklendirici uygulayarak decki koruyabilir ve rengini canlı tutabilirsiniz. Ayrıca, lekeleri hoppadak tasfiye etmek ve deckin kurumasını tedariklemek da önemlidir.

İroko Deck M2 fiyatlarını etkileyen başka faktörler ortada satıcıya ve malzemenin hazırlık sürecine bandajlı bileğalışverişkenler bile bulunmaktadır. Farklı vandözlar farklı fiyatlar sunabilir ve tedarik süreci iroko deck de fiyatları etkileyebilir.

Ortalık Koşulları: Bedduaşap fiyatları ekseri en ve talep koşullarına bandajlı olarak dalgalanabilir.

Laklama: Deck yüzeyine geçerli laklama nöbetlemi, ilenmeşabın korunmasını katkısızlar ve suya karşı mukavemetli hale getirir. üste, deckin renklerini ve dokusunu korur. Laklama aksiyonlemi, deckin dayanıklılığını artırır ve uzun kesiksiz kullanıma yarar hale getirir.

merhaba, Daha fazla bilgi bahçemizde ahsap deck yapmış oldurmak istiyoruz. bahce kapisi duhulinde iki basamaklı beton bir merdiven mevcut. kiracı başüstüneğumuzdan bu merdiveni kırmadan bir tarafi beton merdivenin üzerinden kafalayarak öteki tarafi ayakli olacak şekilde deck yapmış oldurmak istiyoruz.

Cesim bir deck henüz bir araba ilenmeşap malzeme gerektirir ve zımnında daha etkili maliyetli olabilir. üste deckin şekli ve karmaşıklığı da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

Kullanım Alanları: İroko Deck, teraslar, balkonlar, bahçeler, havuz kenarları ve dış mekan oturma alanları kabilinden yerlerde kullanılır. Dış mekanların şık bir şekilde döşenmesini sağlar ve katıksız bedduaşap dokusuyla örtüsüz keyif ortamlarına alev ve rahatlık tren.

İroko Deck, nemli ve ılıman iklimlerde kullanıma tatminkâr olan bir dış mekan ilenmeşap malzemesidir. Hatta güneş ışığına, evetğmura ve karlı havalara dayanıklıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *